logo

O firmie  |  Oferta  |  Galeria  |  Kontakt

Zadzwoń: 609 087 477

Ekspert radzi


Po pierwsze WYGODA

Nasze meble zawierają wszystko, czego możesz oczekiwać od wygodnej kuchni. Obszerne szafy mieszczą sprzęt AGD oraz podręczną spiżarnię. Długi blat roboczy zapewnia wystarczającą ilość miejsca do komfortowej pracy, a szerokie szuflady różnej wysokości, pozwolą na uporządkowanie wszystkich kuchennych akcesoriów i łatwy do nich dostęp.

 

Między kuchnią a salonem

Kuchnia otwarta na salon to dziś oczywistość ­ zarówno w wielkich domach, jak i małych mieszkaniach. Otwartość kuchni to nie konieczność, lecz wynik upodobań, chęci wplecenia czynności kuchennych w życie domu, potrzeba bliskości z domownikami i Gośćmi. Takie rozwiązanie narzuca dyscyplinę ­ w kuchni otwartej nie ma miejsca na odłożony "na później" rozgardiasz.

Uciążliwe bywa sąsiedztwo głośno pracujących urządzeń i kuchenne zapachy. Ale uroda kuchni umieszczonej w dużej, otwartej przestrzeni jest bezdyskusyjna. Połączenie jej z salonem tworzy nowe możliwości estetyczne. Kuchnie otwarte są bardziej swobodne, ciekawsze w formie. Wizualna bliskość pomieszczeń reprezentacyjnych sprawia, że przywiązujemy do niej wagę większą niż w przypadku kuchni zamkniętych drzwiami.

 

Wyspy i półwyspy

Wyspa lub półwysep to przede wszystkim roboczy element zabudowy kuchennej, nie pozbawiony jednak funkcji dekoracyjnej.

Z reguły jest dodatkowym blatem, to właśnie tu często jest montowana płyta grzejna zwieńczona okapem, a niekiedy zlewozmywak z efektowną baterią.

Czasami wyspy spełniają inne funkcje, na przykład wysokiego baru dostępnego od strony salonu.

 

Zabawa kontrastem

Przyzwyczajeni do elegancji ciemnych mebli zbyt łatwo zapominamy o urodzie jasnych frontów. Jasne kuchnie nie tracą nic z zaplanowanej elegancji. Stwarzają klimat przytulności, który podkreślony jest ciepłym rysunkiem drewna boków szafek, listew i cokołów. Kolorystyczny kontrast frontów i korpusów mebli to ciekawy zabieg estetyczny, zwłaszcza w kuchniach o tradycyjnej stylistyce.

Dzięki takiemu połączeniu waniliowe fronty osadzone w ciemniejszych oprawach korpusów nabierają malowniczości i lekkości.

 

Nowoczesne ciepło

Nowoczesne, nie znaczy zimne. Współczesne meble kuchenne o prostych frontach ociepla przytulna barwa drewna.

Uroda drewna w połączeniu z elementami nowoczesnymi sprawia, że kuchnia wygląda dobrze tak w nowoczesnym, jak również w klasycznym wnętrzu.

 

Więcej swobody!

Podział kuchni na dwie przestrzenie? Czemu nie!

Blat jako stół śniadaniowy? Oczywiście!

Górne szafki o różnej szerokości? Wszystko jest możliwe.

Skomponuj swoją kuchnię sam lub skorzystaj z pomocy naszych ekspertów. Nie ograniczaj swojej wyobraźni!

 

Studio Kuchni PASJA

ul. Wypoczynkowa 74

32-626 Zasole
(w pasażu sklepu Społem)

tel. 609 087 477

 

samsung

amica

electrolux

kernau

teka

bosch

peka

nomet

blum

kessebohmer

gtv