logo

O firmie  |  Oferta  |  Galeria  |  Kontakt

Zadzwoń: 609 087 477

O firmie

Studio Kuchni Pasja

Firma powstała w 2001 roku. Do dnia dzisiejszego zdobyliśmy ogromne doświadczenie. Nasz zespół składa się z ludzi wyszkolonych w zawodzie przez najlepszą szkołę stolarską w Polsce mianowicie Zespół Szkół Zawodowych Towarzystwa Salezjańskiego w Oświęcimiu.

Dziś jesteśmy jednym z najlepszych producentów  mebli na wymiar w Brzeszczach i okolicy.

W 2010 roku firma zmieniła nazwę na Studio Kuchni PASJA. Chcieliśmy tym podkreślić, że produkujemy meble bo lubimy to robić i jesteśmy w tym dobrzy. Mamy za sobą lata praktyki w zawodzie i to co nami kieruje to właśnie PASJA.

Chcemy, żeby klient dostał produkt przemyślany, mądrze zaprojektowany i ładny wizualnie. Nasze meble cieszą oko i są wygodne w użytkowaniu. Nastawiamy się przede wszystkim na ergonomię użytkowania, ponieważ nie wszystko co ładne jest praktyczne :)

 

Kilka słów o wykonawcach:

 

Daniel ­ - projektant

Nie każdy projektant może pochwalić się znajomością sztuki stolarskiej. Rzadko który projektant potrafi samodzielnie skręcić szafkę, bądź zamocować ją na ścianie. Prawie żaden projektant nie potrafi wyciąć otworu w blacie kuchennym i zamontować poprawnie zlew granitowy. Ale... są projektanci... i jest Daniel.

Zdobył dyplom w Salezjanach. Pracował na stolarni, później jako najstarszy stażem zasiadł za biurkiem, żeby razem z klientem rozmawiać o potrzebach. Nie jest wizjonerem, a człowiekiem z wizją.

Projekt mebli w jego wykonaniu zbudowany jest na podstawie osobistego pomiaru pomieszczenia. Każdy etap projektowania konsultowany jest z klientem w oparciu o jego potrzeby. Daniel w swoich projektach stawia przede wszystkim na ergonomię. Ma doskonałą wyobraźnię przestrzenną, dzięki której doradza klientom rozwiązania praktyczne i estetyczne.

Nie znam drugiego takiego człowieka, który wie lepiej jak zaprojektować meble.

 

Mariusz - produkcja

Niesamowicie dokładny człowiek. Dba o najwyższy standard produkcji mebli. Każdy zawias, siłownik, czy szuflada zamontowana jest z najwyższą starannością pod jego czujnym okiem. Mariusz nie tylko nadzoruje pracę produkcyjną, ale także osobiście uczestniczy przy produkcji mebli. Stolarnia jest jego drugim domem. Codziennie wprowadza innowacyjne metody poprawy produkcji. Jest całkowicie oddany pracy i podobno rysunek techniczny zna

lepiej niż własną żonę :)

 

Jarek ­ - montaż

Wszędzie tam gdzie trzeba coś trwale zamontować znajdziecie tego gościa. W jednej ręce metr, w drugiej wkrętarka, a w trzeciej wyrzynarka. Mówi się, że co ma wisieć ­ nie utonie. W przypadku Jarka: co ma wisieć ­ ma wisieć. Solidnie i trwale to jego motto. Każdy montaż w jego wykonaniu to fachowa robota. Ma za sobą lata pracy i setki wykonanych montaży. Nie ma w Brzeszczach drugiego takiego fachowca :)

 

Każdy z nich jest wyjątkowy w innej dziedzinie.

Każdy z osobna ma inne zdolności.

Każdy jeden potrzebuje pozostałych.

Bo razem tworzą zespół którego siłą jest PASJA!!!

 

 

Studio Kuchni PASJA

ul. Wypoczynkowa 74

32-626 Zasole
(w pasażu sklepu Społem)

tel. 609 087 477

 

bosch

amica

samsung

electrolux

kernau

teka

nomet

blum

gtv

kessebohmer

peka